O nas

Opis firmy

Jasminum Academy to profesjonalna i nowoczesna firma specjalizująca się w organizacji najwyższej jakości szkoleń, eventów i warsztatów dla biznesu dla gmin, dla urzędów dla osób indywidualnych, dla rodzin.
Jasminum Academy specjalizuje się w organizacji szkoleń specjalistycznych jak i miękkich.
OFERUJEMY WYDARZENIA ODPOWIADAJĄCE NA AKTUALNE POTRZEBY RYNKU, DLA KLIENTÓW O RÓŻNYCH PROFILACH BIZNESOWYCH, FIRM KTÓRE SĄ ŚWIADOME ZNACZENIA I STAWIAJĄ NA CIĄGŁE PODNOSZENIE KWALIFIKACJI SWOICH PRACOWNIKÓW. WSPÓŁPRACUJEMY Z EKSPERTAMI – PRAKTYKAMI Z RÓŻNYCH SEKTORÓW, POSIADAJĄCYMI WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE W SWOJEJ BRANŻY.

EFEKTEM ORGANIZOWANYCH WYDARZEŃ JEST STAŁY ROZWÓJ PRACOWNIKÓW, ZDOBYWANIE NOWYCH UMIEJĘTNOŚCI I SPECJALISTYCZNEJ WIEDZY PRAKTYCZNEJ, PRZEŁAMYWANIE WŁASNYCH SCHEMATÓW, DOPASOWYWANIE SIĘ DO STALE ZMIENIAJĄCEGO SIĘ OTOCZENIA BIZNESOWEGO, CO W REZULTACIE MA WPŁYW NA WZROST PRZEWAGI KONKURENCYJNEJ.
STAWIAMY NA ROZWÓJ, PODNOSIMY KWALIFIKACJE, ROZWIJAMY, MOTYWUJEMY RÓWNIEŻ POPRZEZ DORADZTWO, COACHING, WEBINARIA, E- LEARNING ORAZ SYMULACJE BIZNESOWE.

JASMINUM ACADEMY REALIZUJE RÓWNIEŻ SZKOLENIA BĘDĄCE ODPOWIEDZIĄ NA KONKRETNE OCZEKIWANIA NASZYCH KLIENTÓW.

Zespół Jasminum Academy

Zespół Jasminum Academy to profesjonaliści posiadający wieloletnie doświadczenie to wykwalifikowani eksperci z Polski i z zagranicy.
Jasminum Academy stawia na konwencjonalne i niekonwencjonalne metody uczenia i nauczania. Oferujemy szeroki wachlarz usług. Stawiamy na wielowymiarowość, wielokulturowość. Łączymy to co najlepsze tradycję i nowoczesność ze wszystkich krajów świata:
• Z Polski: upór, bezpośredniość, adaptacyjność, indywidualizm, solidarność, kreatywność, buntowniczość, romantyczność, odwagę, przedsiębiorczość.
• Z Japonii: gotowość do poświęceń, metodę małych kroków: Kaizen, honorowy język – wiele poziomów uprzejmej mowy i gestów; altruizm – dobro wspólne ponad osobistymi pragnieniami
• Z USA: pewność siebie,
optymistyczne nastawienie, patriotyzm,
• Z Rosji: gościnność, dumę,
bezpośredniość i szczerość (ale nie niegrzeczność), tradycyjne wartości: miłość, szacunek, poczucie humoru, nastawienie na ludzi, przyjaźni, hojność,
• Z Niemiec: dokładność, punktualność
• Z Brazylii:
 relaks, dbanie o siebie, przyjazne rozmowy, różnorodność(geograficzną, religijną i rasowa)
• Z Włoch: 
kreatywność
• Z Emiratów Arabskich gościnność,branding – perfekcja, najlepsi z najlepszych ,luksus, klasa, prestiż, podejście handlowe, think big
• Z Indii: różnorodność: kultury, religii, duchowość, więźi społeczne, łatwość dostosowania się do otoczenia i zmiennych warunków 


Nasza misja to budowanie platformy wymiany wiedzy dla wszystkich niezależnie od wieku, wykształcenia, wyznania religijnego czy politycznego.

Kształcimy menedżerów, ekspertów wielu sektorów biznesowych w tym min. sektora bankowego, ubezpieczeniowego i energetycznego. Administracji publicznej w tym radnych, pracowników urzędników. Poprzez szeroki wachlarz usług dostarczamy kluczowe informacje, najlepsze praktyki jak również podnosimy efektywność usług i budujmy przewagę konkurencyjną naszych Klientów.
JESTEŚMY DUMNI, ŻE POTRAFIMY SPROSTAĆ WSZYSTKIM WYMAGANIOM NASZYCH KLIENTÓW. KURSY ORAZ SZKOLENIA DEDYKOWANE TWORZONE SĄ NA SPECJALNE ZLECENIE KLIENTA I SĄ REALIZOWANE W OPARCIU O DOKŁADNE ROZPOZNANIE POTRZEB KLIENTA, GRUPY DOCELOWEJ, JAK RÓWNIEŻ ISTNIEJĄCYCH WARUNKÓW ORGANIZACYJNYCH ORAZ POSIADANEJ PRZEZ FIRMĘ INFRASTRUKTURY INFORMATYCZNEJ. DZIĘKI TYM INFORMACJOM ORAZ ODPOWIEDNIEMU WYKORZYSTANIU WIEDZY NAUKOWEJ Z ZAKRESU UCZENIA SIĘ I NAUCZANIA, DOSTARCZAMY SWOIM KLIENTOM DOSKONALE PRZYGOTOWANE I EFEKTYWNE PRODUKTY EDUKACYJNE.

To wszystko sprawia, że wyróżniamy się na tle konkurencji i jesteśmy najlepsi, niepowtarzalni i niezwyciężeni.

Nasze szkolenia

Jesteśmy dumni, że potrafimy sprostać wszystkim wymaganiom naszych Klientów. Kursy oraz szkolenia dedykowane tworzone są na specjalne zlecenie Klienta i są realizowane w oparciu o dokładne rozpoznanie potrzeb Klienta, grupy docelowej, jak również istniejących warunków organizacyjnych oraz posiadanej przez firmę infrastruktury informatycznej. Dzięki tym informacjom oraz odpowiedniemu wykorzystaniu wiedzy naukowej z zakresu uczenia się i nauczania, dostarczamy swoim Klientom doskonale przygotowane i efektywne produkty edukacyjne.

Oferta szkoleń

  • SZKOLENIA MENEDŻERSKIE
  • KOMPETENCJE OSOBISTE
  • ROZWÓJ OSOBISTY
  • SZKOLENIA FINANSOWE
  • SZKOLENIA PODATKOWE
  • SZKOLENIA DLA ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ
  • SZKOLENIA IT
  • SZKOLENIA Z ZAKRESU ZDROWEGO TRYBU ŻYCIA