O nas

Opis firmy

Jasminum Academy to profesjonalna i nowoczesna firma specjalizująca się w organizacji najwyższej jakości szkoleń, eventów i warsztatów dla biznesu dla gmin, dla urzędów dla osób indywidualnych, dla rodzin.

Jasminum Academy specjalizuje się w organizacji szkoleń specjalistycznych jak i miękkich. Oferujemy wydarzenia odpowiadające na aktualne potrzeby rynku, dla klientów o różnych profilach biznesowych, firm które są świadome znaczenia i stawiają na ciągłe podnoszenie kwalifikacji swoich i swoich pracowników. Współpracujemy z ekspertami – praktykami z różnych sektorów, posiadającymi wieloletnie doświadczenie w swojej branży.

Efektem organizowanych wydarzeń jest stały rozwój pracowników, zdobywanie nowych umiejętności i specjalistycznej wiedzy praktycznej, przełamywanie własnych schematów, dopasowywanie się do stale zmieniającego się otoczenia biznesowego, co w rezultacie ma wpływ na wzrost przewagi konkurencyjnej. Stawiamy na rozwój, podnosimy kwalifikacje, rozwijamy, motywujemy również poprzez doradztwo, coaching, webinaria, e- learning oraz symulacje biznesowe.

Jasminum Academy realizuje również szkolenia będące odpowiedzią na konkretne oczekiwania naszych klientów.

Zespół Jasminum Academy

Zespół Jasminum Academy to profesjonaliści posiadający wieloletnie doświadczenie to wykwalifikowani eksperci z Polski i z zagranicy. Jasminum Academy stawia na konwencjonalne i niekonwencjonalne metody uczenia i nauczania. Oferujemy szeroki wachlarz usług. Stawiamy na wielowymiarowość i wielokulturowość. Łączymy to co najlepsze tradycję i nowoczesność ze wszystkich krajów świata:

Nasza misja to budowanie platformy wymiany wiedzy dla wszystkich niezależnie od wieku, wykształcenia, wyznania religijnego czy politycznego.

Kształcimy najlepszych: menedżerów, ekspertów wielu sektorów biznesowych . Poprzez szeroki wachlarz usług dostarczamy kluczowe informacje, najlepsze praktyki jak również podnosimy efektywność usług i budujmy przewagę konkurencyjną naszych klientów. Jesteśmy dumni, że potrafimy sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów. Kursy oraz szkolenia dedykowane tworzone są na specjalne zlecenie klienta i są realizowane w oparciu o dokładne rozpoznanie potrzeb klienta, grupy docelowej, jak również istniejących warunków organizacyjnych oraz posiadanej przez firmę infrastruktury informatycznej. Dzięki tym informacjom oraz odpowiedniemu wykorzystaniu wiedzy naukowej z zakresu uczenia się i nauczania, dostarczamy swoim klientom doskonale przygotowane i efektywne produkty edukacyjne.

To wszystko sprawia, że wyróżniamy się na tle konkurencji i jesteśmy najlepsi, niepowtarzalni i niezwyciężeni.

Nasze szkolenia

Oferujemy szkolenia otwarte oraz zamknięte. Jesteśmy dumni, że potrafimy sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów. Kursy oraz szkolenia dedykowane tworzone są na specjalne zlecenie klienta i są realizowane w oparciu o dokładne rozpoznanie potrzeb klienta, grupy docelowej, jak również istniejących warunków organizacyjnych.

Dzięki tym informacjom oraz odpowiedniemu wykorzystaniu wiedzy naukowej z zakresu uczenia się i nauczania, dostarczamy swoim klientom doskonale przygotowane i efektywne produkty edukacyjne.