To szkolenie już się odbyło

Pretty Ballerina – BALET DLA DOROSŁYCH

Początek
19 czerwca 2021 09:00
Koniec
20 czerwca 2021 12:00
Miejsce szkolenia
Multimedialne Centrum Natura, ul. Natury 7, 07-400 Ostrołęka   Zobacz mapę
Telefon
535-998-001

540.00

Status

Szczegóły szkolenia

PRETTY BALLERINA
BALET DLA DOROSŁYCH

19 i 20 czerwca 2021r. Multimedialne Centrum Natura w Ostrołęce
Warsztaty tańca klasycznego dla dorosłych adresowane są do osób które chcą zgłębić tajniki tego pięknego tańca – jakim jest balet.
Zaadresowane są dla kobiet w każdym wieku. Za równo dla tych które chcą rozwijać swoje umiejętności taneczne w technice, która jest bazą i podstawą dla innych technik tanecznych jak również dla tych, które pragną po raz pierwszy spróbować swoich sił w tejże najpiękniejszej ze sztuk – jaką jest taniec klasyczny.
Marzysz i chcesz nadać niepowtarzalnych linii, a ruchowi gracji i królewskiej elegancji oraz wdzięku .
Marzysz o wspaniałych kształtach ciała,
Chcesz nadać elastyczność i sił mięśniom.
To bądź z nami i Ucz się odpowiedniej postawy oraz umiejętności pięknego poruszania się w rytm muzyki klasycznej , która uwrażliwia ciało i umysł.
Na warsztat składać się będą:
* zajęcia teoretyczne na których poznamy historię baletu , zapoznamy się ze strojem obowiązującym na przełomie wieków oraz przyswoimy nazewnictwo ćwiczeń tak zwaną ; nomenklaturę baletową .
Poznamy również podstawowe pozycje rąk I nóg oraz ich prowadzenie, czyli port de bras..
W drugiej części warsztatów będziemy ćwiczyć mięśnie tj. rozciągająco – wzmacniające pozycje nóg , brzucha i pleców, które pomogą nam w utrzymaniu prawidłowej sylwetki tak ważnej w tańcu klasycznym.
PROWADZĄCA:
Milena Onufrowicz-Kaczyńska – z wykształcenia ,,Artysta Baletu “. Tańcem zajmuje się od 10 roku życia. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku oraz Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie. Uczestniczka wielu zagranicznych Konkursów Baletowych tj; w Moskwie, Paryżu oraz finalistka Międzynarodowego Konkursu w Varnie. Laureatka I nagrody Ogólnopolskiego Konkursu Szkół Baletowych w Warszawie. Stypendystka Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci Uzdolnionych oraz nagrody przyznanej przez Burmistrza Miasta Lidzbarka Warmińskiego. Była solistka Polskiego Baletu Narodowego w Warszawie oraz English National Ballet w Londynie. Odtwórczyni wielu solowych partii w baletach takich jak : ,, Jezioro Łabędzie ” ,, Śpiąca Królewna ” ,,Dziadek do Orzechów ” ,,Bajadera ” ,,Giselle ” ,, Don Kichot “. Członek Jury w Konkursie Tańca ,, Mirage “. Obecnie swoim prawie trzydziestoletnim doświadczeniem dzieli się z młodzieżą jako pedagog w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im. R. Turczynowicza w Warszawie , przygotowując ich do licznych pokazów, egzaminów oraz występów na deskach Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie.
Zgłoszenia i zapisy:
GSM: 535-998-001
biuro@jasminumacademy.pl
Szczegółowe informacje na stronie www.jasminumacademy.pl
lub FB: JASMINUM ACADEMY
PŁATNOŚĆ:
ALIOR BANK : 60 2490 0005 0000 4530 6108 9505
CENA:
540 zł
* Organizator może odwołać lub zmienić miejsce zajęć
* Organizator powiadomi każdego uczestników o szczegółach
* Organizator zapewnia napoje na miejscu i przekąski.
* W Multimedialnym centrum Natura są do dyspozycji dla gości pokoje noclegowe, dodatkowo płatne ( poproś o ofertę noclegu: biuro@jasminumacademy.pl wpisują w treść nocleg)
Decyduje kolejność wpłat na konto.