General Data Protection Regulation – GDPR, czyli Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych – RODO – ewolucja czy rewolucja?

Miejsce szkolenia
Warszawa   Zobacz mapę

499.00

Status

Szczegóły szkolenia

Od maja 2016r. słyszymy wszędzie hasło „RODO” – wielkie zmiany w systemie ochrony danych osobowych! Wysokie kary dla przedsiębiorców ze względu na nieprzestrzeganie przepisów dotyczących ochrony danych osobowych! Należy zrewolucjonizować obecnie wdrożone polityki bezpieczeństwa danych! Czeka nas wielka rewolucja! Ale czy na pewno? Czy RODO niesie za sobą tak wielkie i potężne zmiany? Czy jest tylko ułatwieniem i ewolucją obecnie obowiązującej Ustawy dotyczącej ochrony danych osobowych?

Czy każdy system wdrożony wg. „starych” procedur jest do zmiany ? Czy może tylko wymaga dostosowania do nowego Rozporządzenia? Na te i na wiele innych pytań uzyskacie Państwo odpowiedź uczestnicząc w naszym szkoleniu z zakresu ochrony danych osobowych.

 

Osoba prowadząca szkolenie:

Karolina Sybilska – prawnik, mgr prawa Uniwersytetu Warszawskiego WPiA, specjalista ds. ochrony danych osobowych oraz szeroko pojętego bezpieczeństwa informacji. Praktyk, posiada bogate doświadczenie w zakresie tworzenia, wdrażania i audytowania systemów zarzadzania bezpieczeństwem danych osobowych w podmiotach publicznych i prywatnych, w tym w dużych spółkach skarbu państwa. Posiada certyfikaty odnośnie wdrażania norm ISO 27001 oraz 9001. Od wielu lat prowadzi szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych, posiadając na swoim koncie szerokie grono zadowolonych kursantów. Pełni funkcję Administratora Bezpieczeństwa Informacji w podmiotach z branży medycznej, motoryzacyjnej, szkolnictwie, placówkach państwowych, przedsiębiorstwach usługowych.