Cóż wiemy o miłości. Myślę, że dużo albo wystarczająco dużo by wiedzieć, jak smakuje.

CZY wiek może być przeszkodą? – myślę, że czasami TAK- chcemy jej, marzymy o niej, tęsknimy, ale kiedy się zjawi – TO się boimy, wstydzimy i odrzucamy JĄ.
Rodzice, znajomi itd. wiedzą lepiej co czujesz, wtrącają się w naszą miłość tłumacząc, że to dla naszego dobra, że tak będzie lepiej. Badania naukowe pokazują zupełnie coś innego niż nasze wyuczone, bo tak trzeba, albo bo tak wypada, bo kredyty……

Kobiety i mężczyźni szukają miłości, szukają partnera, który będzie się o nich troszczył, szanował, wspierał i dbał.

Szukajmy zatem w sobie nawzajem życzliwości, szczerości, prawdy, uczciwości, szacunku i wsparcia. Doceniajmy! i bądźmy wdzięczni za miłość.

Drogie kobiety, drodzy mężczyźni, partner powinien adorować kobietę, rozpieszczać ją. Partner czuje się dumny, że może ofiarować kobiecie kwiaty, biżuterię, kolację, wakacje, dom itd. Taki partner będzie miał przyjemność z dzielenia się z Tobą swoimi dobrami. To sprawia, że Cię kocha, szanuje i troszczy się o Ciebie. Daje Ci wszystko co ma i jest szczęśliwy widząc jak przy nim rozkwitasz. Czasami wystarczy niewiele, by uśmiech zagościł na buzi partnera /partnerki. Czasami mały drobny gest wystarczy by życie zmieniło barwy.

W miłości największe noty mają Ci, którzy traktują się z należytym szacunkiem. Wspierają się w rozwoju, uczą się, wzrastają, odnoszą się do siebie w odpowiedni sposób używając odpowiednich słów, czule się dotykają, roztaczają wokół siebie magiczną aurę. Ich ciała są dla siebie świątynią, mają ten sam system wartości, rozumieją się i wiedzą co jest dobre dla nich. Mają podobne zainteresowania. Lubią spędzać wspólnie czas, oglądać filmy, czytać, spacerować, po prostu być.

Związek z odpowiednim partnerem daje moc uzdrawiania, wznosi i unosi nas ponad przeciętne morale i standardy, CZY przyziemne sprawy i problemy.

Związek z odpowiednim partnerem to moc. Moc uzdrawiania. Życie kierowane jest na odpowiednie tory. Wy jesteście radośni, swobodni, czujecie się lekko. Wasza uwaga kierowana jest na dostatek, bezpieczeństwo i miłość. Czujecie, że jesteście w stanie zrobić wszystko. Czujecie, że razem jesteście niezwyciężeni i niepokonani. Czujecie, że łączy Was bezgraniczne zaufanie i szczerość i oddanie.

Wasza miłość jest w stanie pokonać dosłownie wszystko. Chrońcie swoją miłość. Unikajcie manipulantów i ludzi zazdrosnych i źle życzących Wam. Chrońcie skarb, który będzie wystawiany na ataki z różnych zawistnych i fałszywych stron. 
Unikajcie LUDZI toksycznych, gniewnych i złych.

Bądźcie MIŁOŚCIĄ: kochajcie, czyńcie dobro, piękno, radość, spokój. Opiekujcie i troszczcie się o siebie najlepiej jak umiecie. Dajcie sobie tyle miłości, ile umiecie i potraficie.

Uczcie się i rozwijajcie. Przekraczajcie granice i ograniczenia swoje własne. Szanujcie siebie, swoje ciało i swoją duszę. Dajcie sobie wolność i przestrzeń dla siebie samych. Bądźcie dla Siebie piękni i dobrzy, bo MIŁOŚĆ taka jest.

Życzę szacunku, miłości i wsparcia.
Jagoda Cichulska

Kategoria : Życie codzienne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *